search.svg
Nahlásit havárii
icon-menu-hamburger-black.svgMenu
search.svg

×

havárie
layer-color.jpg

Kaveo


Přes 1 milion spokojených zákazníků od roku 1978 je důkazem toho, že se jedná o nejoblíbenější zasklívací systém na světě.
Hlavními rysy zasklení Lumon jsou jeho odolnost, snadné použití a nadčasový design.

 

Tvoříme lepší domov


Jsme výhradním zástupcem finské společnosti LUMON v České republice. Dodáváme a instalujeme zasklívání balkonů, lodžií, teras, zimních zahrad. Zasklením zvyšujeme komfort Vašeho bydlení. Díky neustálým inovacím můžeme rychle reagovat na potřeby moderní architektury.

Příběh LUMON

V roce 1978 vznikla společnost na opravu oken. V prvních letech čelila společnost různým překážkám a výnosy často nepokryly ani provozní náklady. V roce 1981 se společnost začala soustředit na renovátora rodinných domů a výškových bloků, což se ukázalo být dobrým krokem.

Na počátku 90. let se stalo novým konceptem - zasklení balkonů a teras, doposud nevyužívané stavební řešení. Starým budovám vdechlo zasklení Lumon nový život.

Současnost

LUMON je významným hráčem na evropském trhu s balkony, terasami a zimními zahradami. Vyznačuje se elegantním a moderním designem. Soustředí se na inovace, technologie a týmovou spolupráci.

Budoucnost

Vizí LUMON je být nejlepším a nejžádanějším dodavatelem zasklívacích systémů.

 

Ke stažení:lumon_rekonstrukce_cz-0001.png
lumon_rekonstrukce_cz-0002.png

Galerie z realizací: