search.svg
Nahlásit havárii
icon-menu-hamburger-black.svgMenu
search.svg

×

havárie
layer-color.jpg

Výtahy Vaněrka - český výrobce výtahů

Více jak 30 let zkušeností na trhu

Jakožto rodinná firma jsme se během svého působení na trhu vypracovali na pozici jednoho z leaderů českých výrobců výtahů. Pevně věříme, že důvodem našeho úspěchu je nejen široká nabídka a kvalita výrobků, ale především i individuální přístup ke každému zákazníkovi. 

Přestože k letošnímu roku působíme na trhu více jak 30 let, každý den bereme jako příležitost posouvat se dopředu, nacházet nová řešení, inovovat. Důkazem je naše špičkové výzkumné a zkušební středisko, ve kterém naši technici denně pracují na rozvoji, kvalitě a spolehlivosti všech zařízeních. 

Jsme přesvědčeni, že pro kvalitu užívání výtahu je velmi důležitá i následná pravidelná údržba. Proto disponujeme rozsáhlou servisní sítí a naše týmy techniků jsou připraveni 24 hodin denně k výjezdu.

Každý den nový výtah

Zabýváme se výrobou všech typů zdvihacích zařízení a výtahových šachet. Naše statistiky říkají, že každý den vyprodukujeme jeden nový výtah. Tím jsme se stali jedním z největších českých výrobců výtahů.

 Za dobu našeho působení jsme postavili a zmodernizovali bezmála 6 000 zdvihacích zařízení a v tuto chvíli zaměstnáváme více než 130 kmenových zaměstnanců. Naše cenné zkušenosti využívají jak tuzemské, tak i zahraniční společnosti, se kterými spolupracujeme a dodáváme jim naše výrobky.

Dodáváme, že jsme hrdými držiteli certifikátu kvality ISO 9001 od společnosti TÜV a prestižní certifikace “Autorizovaná servisní firma” od České Hospodářské komory.

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb

Dobře odvedená práce nás těší stejně jako pozitivní zpětná vazba, kterou dostáváme od našich zákazníků. Seznam našich referencí čítá na tisíce vyrobených a namontovaných výtahů.

Věříme, že na základě našich mnoholetých zkušeností Vám můžeme pomoci s výběrem vhodného řešení pro Vaši provozovnu či domácnost. Ozvěte se nám a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.

Tým Výtahů Vaněrka

 

                                                          Kontaktujte nás